Liberec
+420 777 743 748
info@djpekaatch.cz

O mě

Vítejte! Rád se s vámi setkávám na svých stránkách.

Jsem Petr Klimeš a vy patrně hledáte někoho, kdo by uspokojil vaši poptávku po hudební produkci.

Na úvod si dovolím malé upřesnění.

Před časem jsem se bavil zasvěcenou  internetovou diskusí na téma, kdo je Dj a kdo pouhopouhý „pouštěč“.

Musím přiznat, že já jsem „lidový pouštěč“! Patrně proto, že si mě lidé objednávají, abych jim pouštěl jejich oblíbenou muziku, místo mixování vlastních setů, které mou být někdy velmi vzdálené zájmu posluchačů.

Už jako malý kluk jsem měl přání věnovat se hudbě. Úžasné kytarové riffy předstírané na vařečce před zrcadlem jsem však v kariéru rockové hvězdy neproměnil. A tak jsem si původní klukovský sen splnil „pouštěním“ :-). Pouštění je mým koníčkem, nicméně nezastírám, že i finanční odměna potěší.

Mým prvořadým cílem je vaše spokojenost. Není podstatné, zda hledáte hudební produkci pro jeden z nejkrásnějších okamžiků života, jakým je svatba nebo pro firemní akci, narozeninový či vánoční večírek. Přináším komplexní službu ve spojení kvalitního zvuku a originální světelné show, která výrazně podtrhuje celou atmosféru a jakýkoliv prostor dokáže přeměnit v taneční klub. Navíc za cenu, která potěší.

V katalogu mám nepřeberné množství písní různých hudebních žánrů (pop, dance, funky, rock atd.) od 60. let po současnost. S hudbou je to podobné jako s kuchyní. Zatímco někdo dává přednost sladkému, jiný je na slané. Na světě existuje nespočet skladeb a písní. Nikdo nemůže mít vše, proto se před každou akcí snažím zjistit hudební preference klientů, aby výsledný mix uspokojil všechny  zúčastněné. Před akcí preferuji osobní setkání, je-li to možné, pro upřesnění programu, playlistu, případně dress codu, apod.

V kalendáři akcí zjistíte, zda termín pro vaši akci je volný. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

error: Obsah je chráněn!